Junktown Crew

Junktown je největší evropský festival věnovaný postapo tématice a zároveň hlavní partner filmu Drsný Spasitel. Jako filmaři jsme byli navštívit první ročník festivalu, kde jsme se setkali s Kubou Krásným a Bobbym z Psycho's Nest a diskutovali o tom, že bychom chtěli prostory Bratronic využít pro natáčení. Ve výsledku jsme spolupráci rozšířili na téměř veškeré lokace filmu. V areálu vzniklo několik desítek budov, se kterými nám pomohlo spoustu brigádníků a nadšenců, objevujících se ve filmu také ve formě komparzu. Pokusíme se jmenovitě poděkovat všem v titulkách filmu, tak doufáme že všechny lidi zpětně dohledáme nebo se přihlásí :)

Zde ještě krátké poděkování klíčovým postavám JUNKTOWN Crew v listopadu 2015

BOBBY

Organizátor staveb a hlavní dekoratér interiérů a exteriérů pro film. Všechno bylo nutné řešit za pochodu a on byl neuvěřitelně adaptabilní a stíhal všechny lokace chronologicky připravovat, tudíž celé natáčení skvěle odsýpalo.

FB Stránka Bobbyho tvorby

KOVÁŘI Z PÍSKU

Tihle tři kluci s námi byli v Bratronicích téměř celý měsíc a pomáhali jak se stavbami, tak si i ve filmu zahráli několik klíčových postav. Kluci postavili v areálu funkční kovárnou schopnout odlívat cokoliv bylo potřeba, sestavili balistu schopnout prostřelit dveře auta (skládala se ze dvou lyží) a byli nepostradatelnými parťáky v průběhu celého natáčení.

STRÁNKY FESTIVALU

FB STRÁNKY FESTIVALU

Blíží se nám listopad a práce na filmu opět naplno propuknou. Doufáme že i tento rok se nám podaří natočit všechno co bude potřeba k úspěšnému dokončení filmu.